فروش بوتیل دی گلیکول |خرید بوتیل دی گلیکول |بوتیل دی گلیکول

این ماده شیمیایی کاربردی در ساختار خود دو عامل اتری و یک عامل الکلی دارد . مطالعه این مقاله جامع در ارتباط با بوتیل گلیکول و همه چیز درباره این ماده را از دست ندهید! شما می توانید جهت تهیه مواد اولیه با کیفیت، مقرون به صرفه با کارشناسان ما در واحد ایران مول در ارتباط باشید. این به طور قابل توجهی حداقل دمای تشکیل فیلم (MFFT) را کاهش می دهد و جریان را در بسیاری از سیستم های رنگی که به طور فیزیکی خشک می شوند ، بهبود داده و رفتار تبخیر مواد سازنده فرار را نیز بهبود می بخشد. حلالیت بسیار مناسب و دیر تبخیری بوتیل گلایکول استات باعث افزایش قابلیت برس پذیری(عدم ایجاد شیار ناشی از حرکت قلمو) و یکنواختی نیترات سلولز و لاک های سلولز اتر می شود. در این موارد قدرت تمیز کنندگی و همچنین عدم بوی تند و آزاردهنده در محصولات مهم است. بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate به لحاظ قدرت حلالیت بسیار خوبی که برای بسیاری مواد آلی دارد و بوی ملایم و خوشایند آن و قابلیت حلالیت آن با حلال های آلی دیگر در صنایع متعددی کاربرد دارد . بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate حلالیست با فراریت پایین و با قدرت حلالیت بسیار بالا و در شمار زیادی از مواد که در طیف وسیعی از صنایع پوششی و شیمیایی کاربرد دارند استفاده می شود و در بسیاری از حلال های آلی رایج از قبیل الکل ها، کتون ها، آلدهیدها، اترها، گلیکول ها و گلیکول اترها کاربرد دارد. Post h​as been gener᠎ated with GSA C​ontent Gen᠎erator D᠎emover sion.


کار با این ماده شیمیایی می بایست در محیط هایی مجهز انجام شود و افرادی که با این ماده شیمیایی سر و کار دارند می بایست تمامی استاندارد های کار با مواد شیمیایی پرخطر را رعایت کنند . مجموعه ایران مول با دو دهه سابقه درخشان در زمینه واردات مواد اولیه شیمیایی صنعتی ، توانایی عرضه مواد شیمیایی صنعتی با بهترین برند های مطرح جهانی را دارد. صنعت چاپ، قسمت ها و بخش های گوناگونی دارد. این ترکیب در صنعت چاپ نیز به کار می رود. بوتیل گلیکول در دمای کمتر از -۷۰ درجه سانتی گراد به نقطه ذوب خود می رسد و همچنین به طور میانگین در دمایی معادل ۱۷۰.۸ درجه سانتی گراد به نقطه جوش خود می رسد . بوتیل دی گلیکول استات به عنوان یک حلال با جوش بالا، عامل تراز کننده و یکپارچه کننده در رنگ ها و لاک ها (از جمله رنگ های امولسیونی و پرداخت های بافت دار) و جوهرهای چاپ (عمدتاً جوهرهای چاپ روی صفحه) عمل می کند. This ᠎da ta was g᠎enerated by GSA Content Gener​at​or ​DE᠎MO!


به عنوان پاک کننده های سطحی صنعتی و خانگی به کار برده می شود. این ماده به عنوان یک آلاینده مهم زیست محیطی در نظر گرفته نمی شود و تجمع زیستی نیز ندارد. بوتیل گلایکول یا Butoxyethanol two-یک الکل آلی شفاف و بیرنگ است که بویی شبیه به اتر دارد. اما به تازگی شرکتهای وارد کننده شرکت فروشنده بوتیل گلیکول بوتیل گلایکول و همچنین تولید کنندگان داخلی به شایستگی توانستهاند این محصول را در کشور تولید کرده و یا با موارد مشابه چینی جایگزین نمایند. این ترکیب نقطه جوش بالایی دارد به همین دلیل به عنوان حلال در صنایع مختلف به کار می رود. ماده ای با نقطه جوش بالا، فراریت پایین و بوی ملایم که به عنوان حلال و ماده ای آغازی برای سنتزها استفاده میشود.کمک حلال عالی در سیستم های پوشش آبی(رنگهای پایه آب)، بیرنگ، جاذب الرطوبه پایین است. بوتیل گلیکول در این صنعت کاربرد های ویژه ای دارد. یک کاربرد مهم در صنعت در ساخت پارافین و همچنین سایر محصولات شوینده و معرف های شیمیایی است. Th is knowledge has be en do᠎ne by GSA Content Gener ator D​em᠎ov ersion!


این امر به دلیل سرعت کم تبخیر این ترکیب است، که باعث می شود در این جوهر های چاپی ویژه مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به نوسانات قیمت بازار ، قیمت مواد شیمیایی نیز مدام دستخوش تغییرات می شود . شرکت نگین تجارت پیام، از جمله مراکز معتبر و به نام کشور می باشد که بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه توزیع مواد شیمیایی دارد. BDG به عنوان یک محصول جانبی از واکنش اتیلن اکسید با نرمال بوتانول در حضور کاتالیزور به دست می آید. در صنایع مختلف به عنوان یک حلال برای نیتروسلولز، رنگ های مختلف، لاک الکل، مینا و رزین اپوکسی به کار می رود. به همین علت برای کار و انجام آزمایش های گوناگون بر روی بوتیل گلایکول می بایست اقدامات لازم را انجام دهید . این ماده به دلیل وجود گروههای عاملی در بیشتر حلال های آلی قطبی و غیر قطبی حل می شود. این ساختار منحصر به فرد باعث می شود که بوتیل گلیکول در محلول های آبی و حتی غیر آبی حلالیت بسیار خوبی داشته باشد . بوتیل گلیکول Butyl Diglycol ماده ای خنثی و بی رنگ با بوی نسبتا خوب و تقریبا غیر فرار است بوی شبیه به اتر دارد.بوتیل گلیکول نسبتا غیر فرار و کمی جاذب رطوبت، قابل اختلاط با آب،کتون ها، الکل ها، اترها ، پارافین ها و هیدروکربن های آروماتیک در دمای اتاق است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *